ULTIMATE MANMONUMen Quick Fix “Kähkukas” meestele
30min 37€

Siia mahub puhastav näonaha koorimine, särtsakas laimikompress, turgutav näomask ja õlgade massaaž. Optimaalne ajakasutus hõivatud asjalikule meesterahvale, mis pühib näolt väsimuse tänu Vital Gel ergutavale geelile, jahutades ja elustades mõtteist väsinud vaimu ja ilmet! Pooltund, mis annab kohese sära, kui vajad kiiret valmisolekut Tähtsaks Juhuks.

MONUMen TÄIUSLIK näohoolitsus meestele
60min 55€
​Kui härrasmehel on võimalus endale veidi rohkem aega lubada, ei ole sellel hoolitsusel vastast. Puhastame, koorime, maskitame ja masseerime. Meestele mõeldud erihoolitsus töötleb lisaks näole ka pinges õlalihaseid. Suurepärane punktmassaaž aitab näonahal puhastuda, lisades värskust ja energiat.

MONUMen Vananemisvastane KORTSE TRIIKIV näohoolitsus meestele
60min 60€
This is a man´s world ja tõesti tundub, et sinu õlul ongi kogu vastutus elu igapäevase sujuva veeremise eest… MONUMen pakub rünnakut pinge- ja väsimuse kortsude vastu! Mereliste mineraalide ja vitamiinidega vetikamask ergutab nahka ja on siluva toimega. Nahk jääb elujõuline, sile ja pingul. Hoolikalt valitud toimeainete ja massaaži- ning näomaski kandmise tehnikate mõjusa koostöö tulemusel saavad tuhmunud palged tagasi kaotatud sära.

Meeste maniküür 22€
Meeste pediküür 33€


Depilatsioon meestele:
Kaenlaalused 15€
Sääred 27€
Jalad täispikkuses 37€
Selja üla- või alaosa 25€
Käed 27€
Kõht 25€
Rind 25€