MONUPlus


UUS INGLIROOSI MENÜÜS!
Kõrgpilotaaž näohoolitsuste vallas, teostab meie 25-aastase kogemusega terapist Heti
MONUPlus NOORENDAV Superhoolitsus KOBIDO massaažiga
90min 80€
Ülimalt lõdvestav ja häid tulemusi andev hoolitsus, kus võtmesõnaks on unikaalne Kobido massaaž. See Jaapanist pärit sajandeid vana tehnika (otsetõlkes “iidne tee iluni”) sulatab omavahel täiuslikuks tervikuks tervendava massaaži ja esteetilise ilu oma näojooni tõstva ja trimmiva tulemusega. Taevalikud hetked sisaldavad veel nahka puhastavat mikroensüümkoorimist ja bergamoti-kompressi näole. Kirsiks tordil on pinguldav vetika mask, mis pehmendab ja modelleerib näojooni.
Kobido täpse tugevusega välja timmitud liigutused hõlmavad vajutusi, naha “sõtkumist” ja “trummeldamist” ning eriliseks teeb kogu protsessi liigutuste kohatine mitte sünkroonis sooritamine.

Vanusest mõned aastad maha arvata ei ole Kobido massaaži ainus eesmärk. Peale selle peitub selles hõrgus noorendavas hoolitsuses veel muudki kasulikku:
* Vähendab stressi
* Aitab saavutada täiusliku heaolu tunde
* Kergendab peavalusid
* Takistab näolihaste kangust ja paindumatuks muutumist

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame 8 seanssi iganädalaselt ning
siis saavutatu hoidmiseks 1 x kuus.


MONUPlus Vetikamaskiga TRIMMIV näohoolitsus
60min 60€
​See on MONU-tooteliinilt rünnak kortsude vastu! Mereliste mineraalide ja vitamiinidega vetikamask ergutab nahka ja on kortse siluva toimega. Nahk jääb elujõuline, sile ja pingul. Hoolikalt valitud toimeainete ja massaaži- ning näomaski kandmise tehnikate mõjusa koostöö tulemusel saavad tuhmunud palged tagasi kaotatud sära.

MONUPlus Puuviljahapetega INTENSIIVKOORIMINE
45min 55€
Innovaatiline sügavkoorimine, kus kasutatakse piim- ja puuviljahappeid, et vabastada nahapinnalt kangekaelsed surnud rakud, mis põhjustavad jume tuhmiks muutumist ja muudavad naha elutuks. Nende eemaldamisega ergutame rakkude uuenemisprotsessi, nii on tulemuseks kirkam, ühtlasem ja siledam nahk. Happekoorimine on väga hea vananevale nahale, lisaks aitab selliste nahaprobleemide puhul nagu ummistunud poorid, naha ebapuhtused, akne, pigmentatsioon, naha ebaühtlane toon või ebatasane struktuur. Happekoorimine aitab kaasa normaalse naha igapäevasele funktsioneerimisele ning parandab jumet. 
Regulaarsed salongihoolitsused tagavad 
• Säravama ja värskema jume 
• Ebapuhtuste ja ummistunud pooride tekke vähenemise 
• Rasu tootmise vähenemise 
• Pigmendilaikude vähenemise 
• Miimikakortsude silenemise 
• Ühtlasema naha tooni ja tekstuuri 
• Päikese poolt põhjustatud nahakahjustuste vähenemise 
See on ka suurepärane “Tuhkatriinu-hoolitsus” kohesteks tulemusteks, ideaalne enne pidustusi ja tähtsaid sündmusi.