MONUPlusMONUPlus Vetikamaskiga TRIMMIV näohoolitsus
60min 60€
​See on MONU-tooteliinilt rünnak kortsude vastu! Mereliste mineraalide ja vitamiinidega vetikamask ergutab nahka ja on kortse siluva toimega. Nahk jääb elujõuline, sile ja pingul. Hoolikalt valitud toimeainete ja massaaži- ning näomaski kandmise tehnikate mõjusa koostöö tulemusel saavad tuhmunud palged tagasi kaotatud sära.

MONUPlus Puuviljahapetega INTENSIIVKOORIMINE
45min 55€
Innovaatiline sügavkoorimine, kus kasutatakse piim- ja puuviljahappeid, et vabastada nahapinnalt kangekaelsed surnud rakud, mis põhjustavad jume tuhmiks muutumist ja muudavad naha elutuks. Nende eemaldamisega ergutame rakkude uuenemisprotsessi, nii on tulemuseks kirkam, ühtlasem ja siledam nahk. Happekoorimine on väga hea vananevale nahale, lisaks aitab selliste nahaprobleemide puhul nagu ummistunud poorid, naha ebapuhtused, akne, pigmentatsioon, naha ebaühtlane toon või ebatasane struktuur. Happekoorimine aitab kaasa normaalse naha igapäevasele funktsioneerimisele ning parandab jumet. 
Regulaarsed salongihoolitsused tagavad 
• Säravama ja värskema jume 
• Ebapuhtuste ja ummistunud pooride tekke vähenemise 
• Rasu tootmise vähenemise 
• Pigmendilaikude vähenemise 
• Miimikakortsude silenemise 
• Ühtlasema naha tooni ja tekstuuri 
• Päikese poolt põhjustatud nahakahjustuste vähenemise 
See on ka suurepärane “Tuhkatriinu-hoolitsus” kohesteks tulemusteks, ideaalne enne pidustusi ja tähtsaid sündmusi. 

MONUPlus VANANEMISVASTANE Superhoolitsus
75min 65€
Ülimalt lõdvestav ja häid tulemusi andev hoolitsus, kus võtmesõnaks on unikaalne näojooni tõstev massaaž. Taevalikud hetked sisaldavad veel bergamoti-kompressi näole ja õlgadele. Luksust lisab lõdvestav käte massaaž. Pinguldav vetika mask pehmendab ja modelleerib näojooni. Kirsiks tordil on hoolitsuse lõpus kantav tõhus seerum ja taastav niisutuskreem.