MEESTELEMONUMen Quick Fix “Kähkukas” näohoolitsus meestele
30min 45€

Siia mahub puhastav näonaha koorimine, särtsakas laimikompress, turgutav näomask ja õlgade massaaž. Optimaalne ajakasutus hõivatud asjalikule meesterahvale, mis pühib näolt väsimuse tänu Vital Gel ergutavale geelile, jahutades ja elustades mõtteist väsinud vaimu ja ilmet! Pooltund, mis annab kohese sära, kui vajad kiiret valmisolekut Tähtsaks Juhuks.

MONUMen TÄIUSLIK näohoolitsus meestele
60min 60€
​Kui härrasmehel on võimalus endale veidi rohkem aega lubada, ei ole sellel hoolitsusel vastast. Puhastame, koorime, maskitame ja masseerime. Meestele mõeldud erihoolitsus töötleb lisaks näole ka pinges õlalihaseid. Suurepärane punktmassaaž aitab näonahal puhastuda, lisades värskust ja energiat.

MONUMen Tasakaalustav ZEN-näohoolitsus KOBIDO efektmassaažiga
75min 70€
This is a man´s world ja tõesti tundub, et sinu õlul ongi kogu vastutus elu igapäevase sujuva veeremise eest… MONUMen ZEN-hoolitsus pakub rünnakut pinge- ja väsimuse kortsude vastu! Ülimalt lõdvestav ja häid tulemusi andev hoolitsus, kus võtmesõnaks on unikaalne Kobido massaaž. See Jaapanist pärit sajandeid vana tehnika sulatab omavahel täiuslikuks tervikuks tervendava massaaži ja esteetilise ilu oma näojooni tõstva ja trimmiva tulemusega.
Kobido tehnika võlu peitub terapisti käteliigutuste kiiruse muutuses aeglasest kiireks, mis aitab tõhusalt parandada vere- ning lümfiringlust näo-, kaela- ja dekoltee piirkonnas. Kiirem ainevahetus naha kihtides toetab uute rakkude moodustamist ja nii silenevadki kortsud ja paraneb naha toonus. 

Vanusest mõned aastad maha arvata ei ole Kobido massaaži ainus eesmärk. Peale selle peitub selles hõrgus noorendavas hoolitsuses veel muudki kasulikku:
* Vähendab stressi
* Aitab saavutada täiusliku heaolu tunde
* Kergendab peavalusid
* Takistab näolihaste kangust ja paindumatuks muutumist

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame 8 seanssi iganädalaselt ning
siis saavutatu hoidmiseks 1 x kuus.

Depilatsioon meestele:
Kaenlaalused 15€
Sääred 30€
Jalad täispikkuses 45€
Selja üla- või alaosa 30€
Terve selg 40€
Käed küünarkunikini 30€
Käed täispikkuses 40€
Kõht 30€
Rind 30€