MONUSkin


UUS INGLIROOSI MENÜÜS!
Kõrgpilotaaž näohoolitsuste vallas, teostab meie 25-aastase kogemusega terapist Heti
MONUSkin ZEN-hoolitsus KOBIDO massaažiga
90min 65€

Ülimalt lõdvestav ja häid tulemusi andev hoolitsus, kus võtmesõnaks on unikaalne Kobido massaaž. See Jaapanist pärit sajandeid vana tehnika (otsetõlkes “iidne tee iluni”) sulatab omavahel täiuslikuks tervikuks tervendava massaaži ja esteetilise ilu oma näojooni tõstva ja trimmiva tulemusega.
Kobido tehnika võlu peitub terapisti käteliigutuste kiiruse muutuses aeglasest kiireks, mis aitab tõhusalt parandada vere- ning lümfiringlust näo-, kaela- ja dekoltee piirkonnas. Kiirem ainevahetus naha kihtides toetab uute rakkude moodustamist ja nii silenevadki kortsud ja paraneb naha toonus ning jume kirgastub. 
Hõrgule massaažile eelneb naha mikroensüümkoorimine ja eeterlike õlidega näokompress. Lisaks toidab, niisutab ja pika pai teie näonahale teeb terapisti valitud MONUSkin mask.
Parima tulemuse saavutamiseks soovitame 8 seanssi iganädalaselt
ning siis saavutatu hoidmiseks 1 x kuus.

MONUSkin Papaia klaari jume SÄRAHOOLITSUS
30min 37€
Ideaalne turgutav kohese efekti hoolitsus, et lühikese ajaga ühtlustada näo jume ja muuta see klaariks.
Looduslikud puhtad puuviljahapped pehmendavad ja puhastavad nahka,
eemaldavad surnud naharakke ja tasandavad nahapinda.
Papaia kooriv ensüümmask on suurepärane alternatiiv terakestega koorijatele naha tõhusaks puhastuseks. Selle nutikas koostis toimib naha enda pH-d kahjustamata, seega on ta ideaalne ka tundliku nahatüübi jaoks. 
Mask aitab vähendada poore ja, ergutades rakkude uuenemisprotsessi, tagab ta ühtlase klaari ja särava jume.

MONUSkin Kiire ja tõhus EKSPRESS näohoolitsus
30min 37€
​Maksimumtulemused miinimumajaga! Mikroensüümidega koorimine toob välja uue, särava naha, mida värskendab kuum kompress eeterlike õlidega. Hoolitsuse näomaskiga variandis turgutab su palgeid niisutav ja toitev mask, mille mõjumise ajal naudid lõõgastavat dekolteemassaaži. Alternatiivina võid valida ka pika ja põhjaliku näo-, kaela- ja dekolteemassaažiga variandi.
Ideaalne teha enne meiki!

MONUSkin Klassikaline SÜGAVPUHASTAV näohoolitsus
kuni 75min 55€
​Näohoolitsuste klassika! MONUSkincare toodetest valime täpselt sinu nahatüübile vastavad. Koorimine ja mask panevad naha särama. Vajadusel aurutame ja eemaldame naha ebapuhtused, misjärel massaaž näole, kaelale ja õlgadele on mõnusalt uinutav-rahustav Lisaväärtusena käte ja käsivarte massaaž! 

MONUSkin Kollageenseerumiga SILENDAV näohoolitsus
75min 57€
​Tippklassi kuuluva erihoolitsuse omapäraks on spetsiaalne seerum merelise kollageeniga, mis maski alla kantuna tõhustab selle sügavniisutavat ja nahka toitvat toimet. Naha puhastavad põhjalikult piim, toonik ja eeterlike õlidega kompressid. Ülimalt lõõgastavaks elamuseks on pikk ja põhjalik näo, kaela ja dekoltee massaaž. Lisaväärtusena stressivastane peamassaaž! 

MONUSkin Värske jume SUPERNIISUTAV roosihoolitsus
75min 55€
Roosi eeterlik õli tasakaalustab niiskuse taset naharakkudes. Sellele hõrgule õlile lisaks kasutame siin Ingliroosi nimihoolitsuses sügavniisutavat merelise kollageeni ampulli. Nende kahe koostöös vähenevad naha ebatasasused ja miimilised kortsukesed ning nahk lausa kiirgab värskust ja särab. Ülitõhusale toimele väga nauditavaks kaaslaseks on luksuslik roosiaroom läbi kõikide hoolitsuse hetkede.

MONUSkin Sügavpuhastav näohoolitsus TEISMELISTELE
Kuni 60min 40€
​Sobiv vanusele kuni 18. Koorimine vabastab uue ja särava naha. Peale kerget aurutamist on nahapoorid avatud, nii saame need ilusti puhtaks. Eemaldame tüütud vinnid-punnid, punetava naha rahustab savimask.